Epovärvid ja lakkid Kihipaksus 0,1-0,2 mm.

Epovärvid ja lakkid sobivad väikse koormusega ruumidesse ja on kergesti hooldatavad ja tolmuvabad. Värvid on laia tooni valikuga ja epolakki on võimalik valida, kas läikiva või mati pinna vahel.

Küsi pakkumist

Isevalguvad epopõrandad, värvihelbega epopõrandad
Kihipaksus 0 ,5-2 mm.

Isetasanduvad epopõrandad sobivad ideaalselt garaazi, abiruumi, kaubanduspinnale, trepikotta, laopinnale, tootmisesse jne. Talub hästi mehaanilist koormust ja saab vastavalt vajadusele karestada. Ühevärvilisele epopõrandale võib dekoratiivsust lisada värvihelveste lisamisega. Rohkesti kujundusvõimalusi tekib erinevate värvihelveste segamisel. Isevalguv epomass on väga laia värvivalikuga ja on toonitav RAL värvikaardi järgi: Ava värvikaart

Küsi pakkumist

Hõõrdemassid ehk liivamassid
Kihipaksus 3-4 mm.

Hõõrdemassid sobivad hästi suure mehaanilise koormusega pindadele, nagu tööstusruumid, suurköögid, remonditöökojad ja muud pinnad, kus on suurred koormused. Vajadusel saab valida erinevaid karestusastmeid ja värvitoone. Erinevaid värviliivasid segades on võmalik saada väga huvitavaid põranda toone.

Küsi pakkumist

Terakivipõrandad
Kihipaksus 5-12 mm.

Terakivipõrandad on väga dekoratiivsed, looduslikud ja ainulaadsed, võimalik valida erineva suuruse ja värvusega kive. Terakivimass sobib hästi treppidele, terassidele, vannituppa, koridor, sauna jne.

Küsi pakkumist

Epoliist

Epoliist koosneb epolakkist ja liivast, ning moodustab seina ja põranda nurka kumera või kolmnurkse ülespöörde, mis hõlbustab põranda hooldust ja pesu.

Küsi pakkumist